top of page

Prejedzte sa k imunite

Detskú i dospelácku imunitu ovplyvňuje veľa faktorov. Vďaka neustálym otázkam od maminiek sme pre vás pripravili tento najkomplexnejší webinár o imunite, kde sa naučíte, čo robiť pre správne fungujúcu imunitu nielen detí, ale i dospelých.

Pozrite si krátky prierez webinárom

Čo všetko sa na webinári dozviete

- Čo by ste mali o imunite vedieť

- Pečeň, lymfa, črevo - bez ich správnej funkcie to nepôjde

- Časté omyly vo výžive ničiace imunitu

- Je kaša skutočne zdravá pre deti i dospelých?

- Ako vyživiť mitochondrie a bunky

- Je nízkosacharidová strava skutočne nevyhnutná?

- Glykémia a imunita

- Čo jesť na raňajky a čo na večeru pre lepšie zdravie?

- Aké sú základné overené doplnky pre imunitu?

- Bylinky, huby a adaptogény

- Ako sa rýchlo zregenerovať po chorobe

- Výživa počas choroby pre rýchle zotavenie sa

- Ďalšie faktory potrebné pre správnu funkciu imunity

K webináru navyše dostanete

Týždenný jedálniček pre podporu imunity

Tento dokument nabitý chutnými receptami, prehľadne rozdelenými na šaláty, prílohy, raňajky a obedy/večere, je doplnený o ďalšie zaujímavé informácie a budete si ho môcť stiahnuť priamo v sekcii programu. 

O autorke webinára

Volám sa Monika Korísteková, pracujem pomocou princípov klinickej naturopatie, ktorú som vyštudovala v Prahe, ešte dávno predtým som vo veľkom pracovala s výživou, pretože sama som si všimla, ako je imunita nesmierne dôležitá pre naše fungovanie, aby sme mali dostatok energie, na to, aby nám dobre fungoval mozog a aby sme sa na tomto svete cítili dobre. 

Veľa som pracovala v rôznych Facebook skupinách, až kým som neskončila na tej svojej Zdravé dieťa a mama. Napísala som knihu Všetko čo potrebujete vedieť o výžive detí, kde som sa snažila zhrnúť všetky otázky maminiek na výživu detí, ktoré sa opakovali vo fórach na sociálnych sieťach najčastejšie.

Povedali o webinári

Webinar Prejedzte sa k imunite prinasa komplexny pohlad na stravovanie, ci uz jednotlivca alebo celej rodiny s detmi, pripadne kludne aj pre generaciu 'so striebornymi vlasmi'. Jedna sa o udrzatelnu stravu, ktora vedie k rovnovahe, je protizapalova a najma stara sa o to, aby glykemia prilis 'neskakala', co ma vela pozitivnych ucinkov. Webinar je skor vedeny sposobom, co s cim kombinovat, v akych situaciach preferovat ake potraviny a v podstate docielit to jednoduchymi radami (trebars v akom poradi mam zjest to co mam na svojom tanieri). Na konci je webinar obohateny o jedalnicek. Monikina odbornost z klinickej naturopatie je pre mna velmi cenna, natolko, ze si ziskala moju doveru a nebojim sa jej rady aplikovat do nasej rodiny, vratane deti. Nie su to ziadne extremne nazory, prave naopak. Vdaka Monika, ze tolko studujes a potom sa o to s nami delis

Zuzana Bučková

recenzia.jpg
403622767_3541900666048610_8529794305501574784_n.jpg
bottom of page