top of page

st 25. 10.

|

Bratislava

Záhadná lymfa

Čo majú spoločné opuchnuté mandle, nohy ako papuče, celulitída, rakovina lymfatického systému? Upchaté trúbky.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Záhadná lymfa
Záhadná lymfa

Čas

25. 10. 2023, 18:00 – 19:30

Bratislava, Ružinovská 28, 821 04 Bratislava-Ružinov, Slovensko

O udalosti

Prečo by sme sa ako ženy, matky, mali venovať problematike lymfatického systému rovnako ako črevnému mikrobiómu? 

Lymfa je spojená s únavou, opuchnutými končatinami, s horšou funkciou imunitného systému. To posledné, čo chceme, aby nám deti kvôli zväčšeným ušným a nosným mandliam museli pod nôž.

Práve starostlivosť o lymfatický systém môže byť kľúčom, ktorý povedie k ukončeniu bludného kruhu nekonečných chorôb u vášho dieťaťa.

Kto je doktorka PharmDr. Alena Petříková, PhD.? 

Vyštudovala farmáciu na Farmaceutickej a veterinárnej univerzite v Brne, kde zostala učiť. Ako členka predstavenstva Českej lekárnickej komory pripravovala osvetové kampane a zastupovala komoru na rôznych podujatiach. Teda jedná sa o vysoko odborne medicínsky fundovanú osobu, ktorá pod vplyvom rôznych okolností tradičnú farmáciu opustila a začala sa venovať inému, holistickému prístupu k ľudskému zdraviu a liečeniu človeka.

Pani doktorka začala prednášať o význame ľudského mikrobiómu ešte predtým, ako to začalo byť moderné. Jej prednášky prinášajú množstvo zaujímavých a použiteľných poznatkov, ktoré sa v bežnej literatúre len tak nedočítate. Aj napriek tomu, že sa jedná o vysoko odborne fundovanú osobu, jej prednášky sú veľmi ľahko zapamätateľné a pochopiteľné aj pre bežného laika. 

Prednáška je do 15.10.za 10 EUR bez DPH, po 15.10. za 13 EUR bez DPH. Odporúčam si rezervovať svoje miesto kúpou lístka čo najskôr, keďže je o ňu veľký záujem a miesta sa obsadzujú veľmi rýchlo.

Lístok

  • Záhadná lymfa

    12,00 €
    Daň: +2,40 € DPH+0,36 € servisní poplatek
    Prodej skončil

Celkem

0,00 €

Share This Event

bottom of page